Produkt tygodnia
100% Naturalne Mydło z Oliwy z Oliwek
100% Naturalne Mydło z Oliwy z Oliwek
12,90 zł 9,90 zł
szt.
O firmie

 

Sklep z kosmetykami naturalnymi Delicare.pl powstał w sierpniu 2017 roku. Ideą Delicare jest promowanie i sprzedaż kosmetyków do delikatnej, naturalnej pielęgnacji. Naszym celem było stworzenie firmy, która odzwierciedlałaby nasze zainteresowania i przekonania, sprawiając, że jej prowadzenie będzie nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością.

Od kilku lat zgłębiamy temat kosmetyków naturalnych i ich poszczególnych składników, a także poszerzamy wiedzę  związaną z wpływem stosowania kosmetyków nie tylko na urodę, ale także na ogólny stan zdrowia. Poprzez skórę możemy dostarczyć do organizmu, zarówno te dobroczynne substancje, jak i te szkodliwe. Warto więc przyjrzeć się temu bliżej.

W naszych przekonaniach nie jesteśmy osamotnieni, coraz więcej ludzi, niezależnie od wieku i płci, zwraca uwagę na skład kosmetyków i świadomie wybiera te, które mają jak najwięcej naturalnych składników i nie zawierają szkodliwych dodatków, konserwantów czy polepszaczy. Właśnie do takich osób kierujemy naszą ofertę.

W chwili obecnej w naszym sklepie skupiamy się głównie na produktach pielęgnacyjnych: do skóry twarzy i ciała, do włosów oraz paznokci. Szczególną sympatią i uznaniem darzymy naszych rodzimych producentów.

Kosmetyki, które znalazły się w ofercie Delicare zostały w dużej mierze przetestowane przez nas, można powiedzieć „na własnej skórze”, włączając w to rodzinę i przyjaciół. Stąd możemy z czystym sumieniem polecić je naszym Klientom, jako produkty bogate w dobroczynne dla skóry, naturalne składniki o bezpiecznym, delikatnym, lecz skutecznym działaniu. Zależy nam również na tym, aby kosmetyki oferowane na Delicare.pl oprócz bezwzględnie wysokiej jakości, charakteryzowały się przystępną, zawsze konkurencyjną ceną. Staramy się, aby oferta była na bieżąco poszerzana i wzbogacana, warto więc często do nas zaglądać.

 

 

Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl